DOŁĄCZ DO NAS

ZACZNIJ PRZYGODĘ Z TAŃCEM JUŻ DZIŚ! STAWIAJ SWOJE PIERWSZE KROKI Z WILKAMI

GRUPY POCZĄTKUJĄCE

 • 4-6 lat
 • 7-12 lat
 • 13-16 lat
 • powyżej 16 lat
 • powyżej 30 lat

SZCZEGÓŁOWE WARUNKI I ZASADY OKREŚLONE SĄ W KARCIE UCZESTNIKA

JAK DOŁĄCZYĆ DO GRUP WOLF GANG CREW

Członkowie grup turniejowych oraz reprezentacyjnych wybierani są na podstawie poziomu tańca tancerza osiągniętego w poprzednim sezonie lub na castingach organizowanych na początku nowego sezonu tanecznego a także na podstawie zaangażowania, systematyczności, predyspozycji do intensywnych treningów. Członkowie takich grup wybierani są spośród osób chętnych podczas wewnętrznych treningów oraz organizowanych we wrześniu Castnigów otwartych. O doborze tancerzy do grup decyduje Trener Główny Studia oraz trenerzy prowadzący poszczególne grupy.
Swoich sił będzie mógł spróbować każdy, zdarza się również że mogą być to tancerze bez żadnego doświadczenia – wówczas liczy się talent! Zajęcia castingowe przebiegają jak każde inne zajęcia, nie potrzeba do nich specjalnego stroju czy tez przygotowania. Prowadzona jest lekcja warsztatowa podczas, której tancerz musi nauczyć się krótkiej choreografii.

Istnieje również możliwość dołączenia do grup turniejowych w trakcie trwania sezonu wówczas prosimy o kontakt telefoniczny, osobisty lub mailowy z biurem Studia.

Grupy reprezentacyjne rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu tanecznego już podczas Wolf Summer Camp i kontynuują regularną pracę od września w kolejnym sezonie. Dla tancerzy grup reprezentacyjnych obowiązkowy jest również udział w Wolf Winter Camp.

GRUPY REPREZENTACYJNE ZAAWANSOWANE - HIP HOP

 • Wolf Mini (4-7 lat)
 • Wolf Kids (8-12 lat)
 • Wolf Junior (13-16 lat)
 • Killer Wolves (13-16 lat)
 • Wolf Gang (pow. 17 lat)
 • Young Wolves (pow. 31 lat)

GRUPY TURNIEJOWE ŚREDNIOZAAWANSOWANE - HIP HOP

Bydgoszcz:

 • Wolf Team (13-16 lat)

Solec Kujawski:

 • New Wolf (7-11 lat)
 • Wolf Teens (pow. 16 lat)

Wojnowo:

 • Wolf Squad (12-15 lat)

 

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

(W przypadku par wystarczy podac dane jednego z Uczestnikow.)
64883349_2074524066004371_813891389149413376_o 1

Pierwsze grupy turniejowe w U2E Studio powstały w 2012 roku i od tej pory na początku każdego sezonu tanecznego w wyniku castingów wyłaniane są zespoły złożone z najlepszych tancerzy trenujących w Studiu, które trenują pod okiem doświadczonych choreografów przygotowują się zarówno do ogólnopolskich zawodów tanecznych jak i tych najbardziej prestiżowych w kraju i na arenie międzynarodowej.

Tworzymy w Studiu grupy turniejowe średniozaawansowane, które z powodzeniem konkurują oraz osiągają sukcesy na pokazach, przeglądach oraz turniejach ogólnopolskich.

Tworzymy także Grupy Reprezentacyjne na poziomie zaawansowanym: dorosłe, juniorskie i dziecięce w stylu hip hop, które osiągają wiele sukcesów oraz tytuły Mistrzów Polski, Europy i Świata zarówno zespołowo jak i w kategoriach indywidualnych. Tancerze tych grup biorą również udział w różnych projektach, spektaklach, castingach oraz programach.

W kolejnych sezonach powstały nowe grupy turniejowe, obecnie kilkanaście grup turniejowych regularnie reprezentuje miasto Bydgoszcz, U2E Studio oraz Stowarzyszenie Pracy Artystycznej na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach tanecznych.

DSC00586
Kurs tańca hip hop dla dzieci i młodzieży

Nasze grupy turniejowe trenują pod okiem wyspecjalizowanych w tańcu nowoczesnym trenerów z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym, doświadczeniem tanecznym oraz osiągnięciami w tej dziedzinie. Daje to gwarancję zajęć na najwyższym poziomie. Nasi trenerzy to utytułowani tancerze, których podopieczni również odnoszą niesamowite sukcesy taneczne i należą do ścisłej czołówki tanecznej w Polsce i za granicą. Stale podnoszą swoje kwalifikacje w Polsce i poza granicami naszego kraju pod okiem światowej sławy specjalistów.

Dla tancerza bycie częścią grupy turniejowej czy reprezentacyjnej to nie tylko ciężka praca i rywalizacja, ale również szlifowanie charakteru i przyjaźnie na długie lata, to również duże wyróżnienie i nagroda za dotychczasową ciężką i systematyczną pracę na treningach tanecznych.

Treningi grupy turniejowej charakteryzuje przede wszystkim intensywny trening fizyczny 2 razy w tygodniu, ponadto treningi dodatkowe, podczas, których przygotowujemy choreografie, szkolenia, warsztaty oraz obozy. Tancerz grup turniejowych są również przygotowywani do rywalizacji sportowej w kategoriach: małe grupy, team battle, duety oraz soliści w różnych stylach tanecznych.

DSC00364
Facebook
YouTube
Instagram