INSTRUKTORZY

CHOREOGRAF GŁÓWNY - JOLA KAŹMIERCZAK

Choreograf główny grup reprezentacyjnych Wolf; założycielka Wolf Dance Studio oraz grup tanecznych WOLF. Magister marketingu i zarzadzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, dyplomowany pedagog oraz nauczyciel, dyplomowany Instruktor Tańca sportowego na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu; od 2000 roku dyplomowany Instruktora Tańca w specjalności Taniec Towarzyski wydany przez Polskie Towarzystwo Taneczne; aktualnie sędzia Polskiej Federacji Tańca.

Jako tancerka wraz ze swoim mężem prezentowali się na parkietach całej Europy: Polski, Niemiec, Czech i Francji a najważniejszymi turniejami w jej karierze były: Mistrzostwa Polski, Otwarte Mistrzostwa Polski, German Open Championships, French Open Championships, Hradec Kralove Open IDSF. Nieustannie doskonalili swoje umiejętności jako choreograf, gdyż rozwój jest wpisany w jej pracę. Jako Instruktor i choreograf pracuje z grupa Wolf Gang oraz współpracuje z Instruktorami grup reprezentacyjnych Wolf. Była autorem choreografii Finalistów programu Mam Talent – grupy Wolf Gang Crew; choreografem spektakli tanecznych; choreografem Mistrzów Polski pow. 16 lat; finalistów Mistrzostw Europy w kategorii formacje i mini formacje pow. 16 lat. Była również współtwórca i choreografem Mistrzów Europy i Świata w kategorii formacje do 11 lat oraz Mistrzów Europy w kategorii formacje 12-15 lat.

Mężczyzna

MARIUSZ SWATEK

Instruktor Break Dance w Wolf Dance Studio. Magister Kultury Fizycznej, tancerz, choreograf, uczestnik 3 edycji “You Can Dance- Po prostu Tańcz.

Ten B-Boy – jak mało kto w tym stylu tańca – to doskonały pedagog i technik. Bardzo trafnie dopasowuje poziom treningu do umiejętności i predyspozycji tancerzy – B-Boy’ingu nauczy każdego! A przy tym jest dowcipny, wesoły i potrafi zmusić tancerzy do ciężkiej pracy:) Tańcem zajmuje się od ponad 14 lat, zaś swoją przygodę z tańcem Break Dance zaczął trenując w Bydgoszczy, na ulicy. Kariera taneczna okazała się jego zbawieniem, dzięki czemu swoje umiejętności mógł pokazać również poza granicami kraju. Tańczył zarówno w Polsce, Grecji, Niemczech, Anglii, jak również U.S.A. Aby udoskonalić swoje umiejętności tańczył z grupą “Soul Mavericks” (Londyn), oraz szlifował własne ruchy wraz ze światową czołówką taneczną podczas pracy jako krupier oraz tancerz w największym kasynie na świecie Foxwoods Casino Resort znajdującym się tuż przy Nowym Yorku. Taniec Break Dance to jego wielka pasja. Jego zdaniem kluczem do sukcesu jest długi i żmudny trening.

Hordowicz.Foto 7 2

Olimpia Malinowska

Tancerka, utalentowana Instruktorka i Trener grup dziecięcych i młodzieżowych. Tańczy odkąd pamięta jednak od 2016 roku wraz z grupami Wolf rozpoczęła podbijać parkiety taneczne.

Młoda, ambitna, zaangażowana  w rozwój młodego pokolenia tancerzy Instruktorka hip hop.

Jako tancerka grupy Wolf Gang ma na swoim koncie sporo osiągnięć:

 • trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski 
 • zdobywczyni „Złotego Przycisku”  14 edycji programu Mam Talent (wraz z grupą WOLF GANG) 
 • Trenerka grupy Wolf Team, która zdobyła tytuł Mistrza Polski federacji WADF (brąz)

Największym napędem do działania są dla niej  efekty jej pracy i to właśnie tancerzom poświęca najwięcej uwagi. Taniec jest jej pasją i stanowi dużą częścią jej życia.

image2 2

Aleksandra Adaszak

Tancerka i Instruktorka, której taniec w drodze życiowej towarzyszy od najmłodszych lat. Rozwija swoje umiejętności od ponad  15 lat.

Od początku związana  z Wolf Dance Studio jako tancerka a teraz już instruktorka, która prowadzi w studiu zajęcia dla grup różnych wiekiem i poziomem zaawansowania.

Ola ma prawdziwy talent i dar prowadzenia lekcji tańca, zaraża swoją pasją podopiecznych i tworzy piękne choreografie.

Jako tancerka grupy Wolf Gang ma na swoim koncie sporo osiągnięć:

 • finalistka 9  edycji programu “Mam talent”, zdobywczyni „Złotego Przycisku”  14 edycji programu MAm Talent (wraz z grupą WOLF GANG);
 • utytułowana tancerka, która zdobyła: Mistrzostwo Europy z mini formacją Adults, Mistrzostwo Polski z formacją Adults, ll-Vice Mistrzostwo Świata formacji Adults oraz Mistrzostwo Polski duetów Adults,
 • artystka współpracująca z gwiazdami muzycznymi takimi jak Doda czy Tatiana Kopala – finalistki programu The Voice of Kids

Od roku rozwija swoją karierę Instruktora i prowadzi rownież zajęcia w innych szkołach tańca – np. W Warszawie. 

Hordowicz.Foto 5 2

Nikola Piotrowska

Instruktorka Stylu JAZZ i MODERN. Dyplomowany instruktor tańca. 

Młoda, pełna energii i zaangażowania Instruktorka. Trener grup turniejowych w stylu JAZZ

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat i od tej pory jej życie kręci się wokół pasji i miłości do tańca. 

Przez wiele lat, jako tancerka, wielokrotnie stawała na  najwyższym podium na Mistrzostwach Polski, Europy, a także Świata. 

Jej serce podbił Modern Jazz, dzięki któremu w artystyczny sposób można wyrazić wiele emocji. Teraz od kilku lat na zajęciach, jako instruktor zaraża dzieci uśmiechem, pozytywną energią, a przede wszystkim  miłością do tego sportu. 

IDSC_5569

Igor Krzyżaniak

Instruktor tańca w Wolf Dance Studio, uczy podstaw popping’u, lockingn’u , house’u oraz hip hop’u.

Utalentowany i utytułowany tancerz na arenie międzynarodowej – zdobył między innymi  tytułu Mistrza Europy w solo popping

Swoją przygodę z tańcem zaczął w wieku 6 lat w Szkole Ruchu i Tańca. Przez ten czas uczył się takich styli jak balet, modern, jazz, disco dance, Old School, New Style, Krump, lockin’, popping oraz wiele innych z kultury Hip-Hop. 

W 2015 roku związał się z studiem tańca w Bydgoszczy Up2Excellence dance studio oraz grupami WOLF. 

Miał możliwość brać udział warsztatach z takimi osobistościami jak Kyle Hanagami, J Blaze, Jonte, Marissa Osato, Mariusz Maniek Kotarski, Kapela Marna, Kevin Paradox, Brian Friedman i wielu innych. Współpracował przy teledyskach Sylwii Przybysz. Specjalizuje się w takich stylach jak House, Old school, Popping, locking, gdzie teorię łączy z praktyką.

Team

Paulina Antowska

Instruktorka Hip hop, pracuje z najmłodszymi tancerzami Wolf Dance Studio

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat MDKu nr 5 pod opieka Pani Jolanty Kaźmierczak. Jako dorastająca tancerka weszła na profesjonalną drogę rozwoju tancerza w Up2Excellence Studio a poźniej Wolf Dance Studio.  

Na swoim koncie mam wiele osiągnięć jak tancerka, między innymi:

 • Mistrzostwo Polski w kategorii hip hop formacje 16+(wraz z grupą Wolf Gang)
 • wielokrotna reprezentantka Kraju na się na Mistrzostwa Europy i Świata IDO (wraz z grupą Wolf Gang)
 • dwukrotny udział w programie Mam Talent z formacja w 2016 roku  z 5 miejscem w finale zdobywczyni „złotego przycisku” 14 edycji programu Mam Talent (wraz z grupą Wolf Gang)
 • a także solistka i reprezentantka Kraju na się na Mistrzostwa Europy w kategorii solo 16+ 

Od kilku lat jej droga taneczna pokierowała ją w stronę nauczania i dzielenia się swoją pasją.  Jest instruktorem sportowego tańca hip hop. Szczególnie odnajduje się w pracy z dziećmi w wieku  przedszkolnym oraz szkolnym. Doskonale uczy stawiać pierwsze kroki w tańcu, daje warsztat będący podstawą do rozwoju każdego młodego tancerza. Rozpoczęła również pracę z grupą turniejową i przygotowaniem tancerzy do zawodów w kategorii hip hop mini formacje. 

Podczas zajęć dba o dobra atmosferę aby każdy podopieczny czuł się swobodnie i mógł czerpać z zajęć jak najwiecej radości i przyjemności.

Rozwija u dzieci swoją kreatywność, uczy współpracy między rówieśnikami oraz zdrowej rywalizacji. 

Podczas lekcji wprowadza elementy różnych styli tańca, uczy muzykalności, elementów akrobatyki, koordynacji ruchowej, stretchingu. 

Najmłodsi tancerze na jej lekcjach uczą się poprzez zabawę dzięki czemu chętnie i z radością uczęszczają na zajęcia systematycznie.

Hordowicz.Foto 1 3

Julia Pycior

Tancerka, młoda, ambitna, zaangażowana  w rozwój młodego pokolenia tancerzy Instruktorka hip hop. Trener grup dziecięcych i młodzieżowych.

Tańczy już od przedszkola a pierwsze swoje kroki  taneczne stawiała w Domu Kultury. 

Jako jedna z najbardziej utalentowanych tancerek dołączyła do grupy tanecznej WOLF GANG i tak od 2016 roku wraz z grupami Wolf rozpoczęła podbijać parkiety taneczne.

Będąc częścią formacji nauczyła się pracy z grupą i wytrwałości. Przez ostatnie sześć lat dostała wiele lekcji pokory i doświadczeń, które uczyniły ją niezwykle utalentowanym trenerem.

Jako tancerka grupy Wolf Gang ma na swoim koncie sporo osiągnięć:

 • Drugie i  trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski 
 • zdobywczyni „Złotego Przycisku”  14 edycji programu Mam Talent (wraz z grupą WOLF GANG) 
 • Trenerka grupy Wolf Team, która zdobyła tytuł Mistrza Polski federacji WADF (brąz)

Niedawno rozpoczęła swoją przygodę z tańcem jako Instruktor i bardzo szybko zaczęła osiągać niemałe sukcesy swoich podopiecznych. Wraz z Olimpią prowadziły grupę początkująca z, której powstała mini formacja odnosząca liczne sukcesy na swoich pierwszych zawodach. Jak sama mówi, że napędza ją uczucie dumy i uznania kiedy czujesz, że  możesz pomóc komuś stawiać jego pierwsze kroki w świecie tańca.

Taniec pomógł jej w wyjściu ze swojej strefy komfortu , rozwinąć skrzydła, odkryć swój potencjał i  wewnętrzny talent.

Hordowicz.Foto 3 3

Emilia Ujazdowska

Instruktorka stylu Hip hop, prowadząca zajęcia z najmłodszą grupą tancerzy w Studiu

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając 12 lat.  Od początku związana z Wolf Dance Studio oraz grupami tanecznymi. 

Jak sama mawia: ponieważ  jest to najlepsze studio w Bydgoszczy nie zastanawiałam się długo i wraz z przyjaciółką rozpoczęły swoją przygodę taneczną właśnie u nas. Szybko dostała się do formacji tanecznej i od tej pory wszystko nabrało tempa, otrzymała wyróżnienie dla najlepiej rozwijającego się  i ambitnego tancerza aż stała się tancerką grupy Wolf Gang.

Rozwijała swoje umiejętności podczas licznych warsztatów z najlepszymi instruktorami z Polski i kształciła swój  warsztat. Wkrótce podjęła się prowadzenia zajęć dla grupy 4-6 i 7-11. Był to strzał w dziesiątkę. 

Emilia uwielbia  prace z dziećmi. Zaraża dzieci swoją pasją, uśmiechem i dobrym sercem. Jak sama mówi nic innego nie daje jej tyle satysfakcji jak uśmiechy dzieci po udanym treningu. Najmłodsi potrzebują dużo cierpliwości a Emilia ma jej bardzo dużo.  Opanowała niezwykle trudną sztukę prowadzenia zajęć z najmłodszymi. Ma głowę pełną kreatywnych pomysłów  na ciekawą pracę z dziećmi. Dobrze się ze nią bawią a przy okazji uczą się podstaw tańca. 

Jako instruktor jest sumienna i zawsze przygotowana do zajęć, stara się żeby każdy wyszedł z treningu zadowolony, wprowadza wiele nowych pomysłów – na jej zajęciach żadne dziecko się nie znudzi.

IMG_7778

Ola Goździk

Jedna z Top Instruktorów z Polsce chętnie zapraszana i goszcząca w wielu studiach i warsztatach w Polsce – na stałe współpracująca z Wolf Dance Studio. Współpracuje z grupami WOLF oraz prowadzi Open Class.

Taniec to jej całe życie, pasja, profesja, jest zawodowym tancerzem i choreografem. Przygodę z tańcem rozpoczęła jako nastolatka, a zmieniła się ona w wielką pasje kiedy trafiłam do FNF Dance Studio w Łodzi gdzie szkoliłam się przez lata.   Dorastała wśród muzyki, grając na skrzypcach i fortepianie. ( absolwentka OSM I i II st w Łodzi im.H.Wieniawskiego  ) 

Dorobek artystyczny Oli jest niemały a oto jej wybrane momenty kariery:

Tańczył w spektaklu „FREEDOM” twórczości Sandry Rzeźniczak oraz Mariusza Kotarskiego w Warszawskim teatrze Warsawy 

oraz Miscenium Rockowym „Łajza” na deskach Łódzkiego Teatru Muzycznego.

Artystka, która współpracowała przy teledyskach i koncertach z gwiazdami takimi jak: Edyta Górniak, Margaret, Sylwia Grzeszczak, Doda, Adi Kowalski, Marina Łuczenko oraz brytyjska wokalistka DEJA,

Tancerka na spektaklach w Polsce i za granicą, 

Miałam również możliwość tańczyć w Londynie na Dancers Delight UK 2016-10year anniversary Show w choreografii Oli Papiór.

Ostatnimi czasy próbuje swoich sił  w reklamach. Możecie ją  zobaczyć w takich produkcjach jak Taft x Gliss / Schwarzkopf ,  Lego, Schweppes, Lidl, Media Expert.

Karol 105 2

Karol "Polssky" Polak

Hordowicz.Foto 2 3

Pola Andrzejewska

Tancerka, młoda, ambitna, niezwykle utalentowana i zaangażowana  w rozwój młodego pokolenia tancerzy Instruktorka hip hop. 

Trener grup reprezentacyjnych dziecięcych i młodzieżowych WOLF KIDS 

Specjalizuje się w stylu Hip Hop a związana z tańcem jest od czasów przedszkola. Jak sama mówi: czerpie ogromną satysfakcję ze zdobywania  nowych doświadczeń w dziedzinie tańca, wciąż czuje niedosyt i intensywnie inwestuje w swój rozwój. 

Jej pogodne i przyjazne usposobienie urzeka dzieci i młodzież. Zawsze jest pomocna, dokładna i uważna – na swoich lekcjach przykłada ogromną wagę do precyzji ruchu będąc jednocześnie wspierającym trenerem dla tancerzy.

Czerpie radość, z tego że ma szansę i możliwość doświadczać tańca z dwóch perspektyw – zarówno ucznia jak i nauczyciela. W obu rolach sprawdza się doskonale. Dzięki temu jako nauczyciel doskonale  wie w jaki sposób poprowadzić zajęcia aby tancerze czuli się dobrze i wyciągali z zajęć jak najwięcej informacji i umiejętności.

Na jej lekcjach zawsze panuje pogodna i motywująca atmosfera do działania i pracy na sali. Nawiązuje bardzo dobry kontakt z dziećmi co pozwala im się otworzyć i czuć swobodnie na treningach.

Jako tancerka grupy Wolf Gang ma na swoim koncie sporo osiągnięć:

 • Finalistka Mistrzostw Polski w kategorii grupy oraz formacje (wraz z grupą Wolf Gang),
 • Il-Vice Mistrzostwo Świata formacji Adults (wraz z grupą Wolf Gang),
 • zdobywczyni „Złotego Przycisku”  14 edycji programu MAm Talent (wraz z grupą WOLF GANG),
 • Występuje w spektaklach, reklamach oraz komercyjnych Show tanecznych

ANDRZEJ KAŹMIERCZAK

Dyplomowany Instruktor Tańca Towarzyskiego, współzałożyciel Wolf Dance Studio.


Jako tancerz szkolił się zarówno w stylu latynoamerykańskim jak i standardowym pod okiem najlepszych w Polsce trenerów tańca towarzyskiego oraz  poza granicami kraju u takich sław tańca jak Amanda Owen, Bobie i Bill Irwin (Wielka Brytania). Intensywna praca i nieustanne doskonalenie swoich umiejętności, udział w licznych turniejach tańca w kraju i zagranicą ukoronowane zostały zdobyciem najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S w stylu standard. Wraz ze swoją partnerką w tańcu, teraz już żoną , prezentowali się na parkietach Polski, Niemiec, Czech i Francji a najważniejszymi turniejami w jej karierze były: Mistrzostwa Polski, Otwarte Mistrzostwa Polski, German Open Championships, French Open Championships, Hradec Kralove Open IDSF. Wraz z żoną  wspólnie założyli swoje pierwsze studio tańca towarzyskiego „Step Stars”.

Facebook
YouTube
Instagram