O ZAŁOŻYCIELACH

Założyciele studia Jolanta i Andrzej Kaźmierczak zajmują się i tańcem i pracą z tancerzami już od wielu lat. Nasza przygoda z tańcem zaczęła się od Tańca Towarzyskiego. Swoje umiejętności rozwijaliśmy pod okiem najlepszych trenerów i choreografów zarówno w Polsce jak i za granicą (w tym miejscu wypada wymienić od początku ludzi którzy z czasem stali się naszymi przyjaciółmi: Edwarda Kowalke [KTT Zorba], Leszka i Anię Romankiewicz, Justynę Kozińską [Howkins] i Adama Króla, Amandę Owen, Bil&Bobbie Irwin [Starlight Studio], wielkie piętno na naszym podejściu do tańca wywarły pary z którymi dużo wcześniej przed szkoleniami zetknęliśmy się na wielkich turniejach międzynarodowych podziwiając ich kunszt i dopingując ich w finałach Mistrzostw Świata i Amatorów i Zawodowców Marcus&Karen Hilton, Luca Baricchi&Loraine Barry, fantastycznego zwłaszcza jeśli chodzi o dynamikę i potrzebną dla tej dynamiki energię: Massimo Giorgianni & Alessia Manfredini, Williama Pino.

Wracając do chronologii wydarzeń przez wiele lat trenowaliśmy pary Polskie, współpracując z różnymi szkołami tańca w kraju, jeżdżąc na szkolenia grupowe i indywidualne, udzielając lekcji parom i grupom, po latach pracy poza granicami Bydgoszczy otworzyliśmy Studio Tańca Step Stars zajmujące się głównie tańcem towarzyskim, zarówno turniejowym jak i użytkowym.

W międzyczasie droga zawodowa Joli zaowocowała kontaktami ze środowiskiem tańca nowoczesnego i Hip – Hop’u .Współpraca ze studiem Born2Dance i jej właścicielami: Mariuszem Mikołajkiem i Małgosią Szulc, udział w warsztatach i szkoleniach z najlepszymi tancerzami i choreografami różnych nurtów tego stylu, doprowadziła do powstania nowej pasji.

Studio Up To Excellence (U2E) powstało po wspólnej decyzji, również tancerzy tańczących wcześniej w formacjach FLOW. Zarażamy pasją do tańca oferując jednocześnie wiedzę i doświadczenie, profesjonalnie przygotowując zarówno jeśli chodzi o aspekty kondycyjne, wytrzymałościowe, ogólnorozwojowe, jak i techniczne czy artystyczne. Programy rozwojowe są indywidualne dla każdego tancerza, tak by wszyscy mogli jak najlepiej skorzystać z naszej wiedzy i umiejętności.

Obserwując doskonałych, sławnych tancerzy zobaczycie jaką energią dysponuje człowiek pod wpływem muzyki, kiedy technika, kontrola ciała staje się doskonałym środkiem wyrazu, narzędziem, pędzlem lub dłutem w ręku mistrza który potrafi pokazać muzykę, zapewniamy, że w takich momentach widać dążenie do perfekcji, czy doskonałości i myślę, że teraz widać również, że nazwa „Up To Excellence„ nie wzięła się z przypadku!

Być może do takiej perfekcji, do jakiej chcielibyśmy nigdy nie dojdziemy ale nie ustaniemy w wysiłkach żeby zbliżyć się na ile się da. Nasza długa droga tancerzy sportowych dobiegła już końca a na bazie tych doświadczeń, doskonaląc ciągle swój warsztat, rozbudowując go o elementy przygotowania wysiłkowego, mikro- i makro- cykli treningowych, łącząc ze sobą wiedzę trenera sportu i choreografa pomagamy następnym poczuć własne ciało, pokonać ograniczenia, sprawić żeby niedawno niemożliwe było już bez problemu możliwym a po drodze żeby i „nasi” tancerze mogli i potrafili wyciągać wnioski z porażek i poczuć smak zwycięstwa. Cieszymy się że tak się dzieje, bo wkładamy ogromną pracę w wychowanie młodych ludzi i pokazanie im choćby kawałka tej tanecznej drogi ze wszystkimi jej niespodziankami, przygodami i nagrodami za włożony wysiłek .

Facebook
YouTube
Instagram