STUDIO

SINCE 2012

Wolf Dance Studio to bydgoska szkoła tańca o ogólnopolskich i międzynarodowych osiągnięciach, oficjalnie powstała w 2012 roku (pod nazwą Up2Excellence Studio) z inicjatywy Jolanty i Andrzeja Kaźmierczak, jednak tancerze, trenerzy i jednocześnie wychowankowie studia tańczą ze sobą już od wielu lat.

Naszym głównym celem jest stworzenie miejsca i przestrzeni pełnej pasji dla młodych tancerzy dającej możliwość nieustannego i niczym nieograniczonego rozwoju. Dokładamy wszelkich starań aby nasi podopieczni pracowali pod okiem najlepszych, doświadczonych i pełnych pasji choreografów w kraju i zagranicy. Dążymy do tego aby na każdym etapie rozwoju tanecznego sięgali po doskonałość i dojrzałość w tańcu oraz poszerzali swoje horyzonty dlatego znajdziecie u nas najwyższy poziom tańca.

DSC00210

WOLF DANCE STUDIO PROFESJONALNA I NAJLEPSZA SZKOŁA TAŃCA W REGIONIE KUJAWSKO-POMORSKIM

DSC00060

Dziś nasza szkoła w zakresie tańca nowoczesnego jest szkołą opartą głównie o różne style hip-hop’u, używającą różnych technik: house, dancehall, locking, popping oraz korzystając z elementów odrębnych styli tanecznych takich jak krump, break dance.

Pracujemy z tancerzami poczatkującymi i zaawansowanymi, prowadzimy zajęcia dla DZIECI, MŁODZIEŻY  i DOROSŁYCH, zarówno grupowe jak i indywidualne.

Każdy znajdzie tu miejsce rozwoju, taniec tylko wydaje się trudny, nawet najprostsze zgranie ciał z muzyką potrafi przynieść wiele radości .

JESTEŚMY CZŁONKIEM POLSKIEJ FEDERACJI TAŃCA (PFT) ORAZ INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION (IDO)

Dążymy do takiej organizacji zajęć aby były one dostosowane do wieku i poziomu technicznego tancerzy. W naszym studiu prowadzimy zajęcia w grupach:

  • 4-6 lat,
  • 7-11 lat,
  • 12-15 lat,
  • 16 i starsi,
  • powyżej 30 lat.

Prowadzimy również zajęcia Tańca Towarzyskiego użytkowego, tańca dla dorosłych, tańca turniejowego hobby, tańca turniejowego Senior, pierwszy taniec młodej pary, High Heels, Ladies Style oraz wiele innych, często indywidualnie dostosowanych do potrzeb.

 

qqq

GRUPY REPREZENTACYJNE ORAZ OSIĄGNIĘCIA

DSC00747

W studiu trenują zarówno grupy początkujące jak i te zaawansowane, które biorą udział w turniejowym amatorskim ruchu tanecznym a także GRUPY REPREZENTACYJNE:

  • Wolf Mini (4-7 lat);
  • Wolf Kids (8-12 lat);
  • Wolf Junior (13-16 lat);
  • Wolf Gang (pow. 17 lat);
  • Young Wolves (pow. 31 lat)

Trenerzy tych grup oraz tancerze przygotowują choreografie na najbardziej prestiżowe imprezy taneczne w kraju i za granicą, tworzą pokazy, przedstawienia oraz show taneczne, biorą udział w spektaklach zarówno charytatywnych jak i tych o charakterze komercyjnym, tworzą choreografie na potrzeby programów telewizyjnych. Tancerze naszego studia posiadają na swoim koncie osiągnięcia:

TYTUŁY MISTRZÓW ŚWIATA

TYTUŁY MISTRZÓW EUROPY

TYTUŁY MISTRZÓW POLSKI

FINALIŚCI PROGRAMU TELEWIZYJNEGO MAM TALENT (2016 - edycja 9)

UCZESTNICY PROGRAMU TELEWIZYJNEGO MALI GIGANCI I WORLD OF DANCE

Zapraszamy wszystkie osoby które chcą aktywnie spędzić czas dobrze się przy tym bawiąc oraz te, które chcą się rozwijać tanecznie i dla których taniec jest sposobem na życie. Taniec pozwala na rozwój indywidualny każdego bez względu na wiek i posiadane obecnie umiejętności.

WARTO POŚWIĘCIĆ SOBIE TROCHĘ CZASU ZAPRASZAMY WSZYSTKICH - DO ZOBACZENIA NA PARKIECIE!

Facebook
YouTube
Instagram